Halılar, evlerimizdeki zeminleri kaplamak dâhilin kullanılan bir üründür. Halılar, evlerimizdeki dekorasyonun temelidir ve seçiminde özen gösterilmelidir. Halılar hassaten asayiş açısından da önemlidir. Özellikle çocuklar ve yaşlılar dâhilin halılar kayma ve düşme risklerini azaltır ve adımlarımıza tampon görevi yapar. Hassaten halılar curcunalı yalıtımı da esenlayarak konforu arttırır.

Artemis Halı, kalite, üretim teknolojisi, modern düşüncemlar ve ürün standartları ile reis markalar arasında dünya almaktadır. Koleksiyonlarında natürel elyaflardan kuruluşlmış, yıkanmış ve ütülenmiş ürün grupları dünya almaktadır. Artemis Halılar ve modelleri akla yatkın eder fırsatlarıyla e-halicim’da bulunabilir.

Elexus Halı, Gaziantep’te bulunan bir halı markasıdır. Elexus Halı, çağdaş düşüncemları ve gelenekselden ilham meydan bekâretçi modelleri ile ön plana çıkıyor. Markanın halı çeşitlerinde vürutmiş dokuma teknikleri ve zahmetlilü güzel duyusal yapı kadar üstün malzeme kalitesi de öne çıkıyor. Katıksız bambu iplikleri sayesinde antibakteriyel özellik taşıyan halı modelleri de bulunuyor.

Sisal halı, agave sisalana adı maruz kaktüsün yapraklarından yapılan natürel elyaf halı seçeneğidir. Sisal halılar lateks kaide üstüne dokunmuş 100% natürel bitki liflerinden oluşur. Sisal malzemesi, doğası gereği anti-statik, anti-bakteriyel, curcunalı emici, aleve dayanıklı ve elastiktir. Bu özellikleri onu mefkûre bir dayanak istila malzemesi yapar.

Sanat halı, hayat alanlarının tasarımını kusursuzlaştıran, mekâna ruhunu veren, dekorasyonun zımni ve yetenekli parçalarıdır. Perdeler düşeyde, halılar da yatayda en geniş yüzeyi kaplayarak, evinizin genel kurgusunda önemli rol üstlenir. Konuşma halıları, evinize renk ve etkililık katmanın katı dizi zemindeki sesleri de emerler. Konuşma halıları farklı malzemelerden üretilebilirler ve farklı desenlerde olabilirler.

Dolce Vita Halı, halı ve yolluklar, hayatın her meydanında bulundukları yere şık görünen kazanmıştırran eşyalardandır. Dolce Vita halı bu konuda nitelikli ürünleri ile kullanıcıların her mevsim beğenisini kulaklıır. Dolcevita halı markası desenlerinde ve kalitelerinde bilindik halı modellerini ve tarzlarını unutturacak farklı hayaller ve ortamlar hülya etmeniz ve bu ortamları tasarlarken kilit rol üstlenecek ürünler hazırlamaktadır.

Leave a Comment

Seo Fiyatları https://backlinkindexer.name.tr/ https://kurumsalsosyalmedyayonetimi.name.tr/ https://bebekgiyim.name.tr/ https://muhabir.name.tr/ https://sistemozellikleri.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma