Ancak hesabınıza daima giriş yaratıcı ve uyma eden biriyseniz, örneğin 2 zaman önce baktığınızda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çhileındığını tespit etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir kontrolör bile arkadaş, kardeş ya da hesabı uyma eden yakınlarımızdan kontrolör sağlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere uyma ettiği kişgelecek gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat ekseriya kullanıcı adınızı bileğhizmettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız midein belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun başlangıçlıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz sahte e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran sahte maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde belde kayran linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Takipçi arttırmak midein kullanılan web siteleri ya da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat ekseriya Instagram irtibatsı istediği midein şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir can şifrenizi çyok etmek midein size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize mütecaviz “DM” ile ulaşıp, uymaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun midein bile şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişhayır farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “uymaçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Ne Gelişememiş Karşıır?
Instagram hesabı çhileınan ya da hacklenen zevat midein ne efsus ki çok çokça metot bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok çokça payanda sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diye esasta başka kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Metot: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama irtibatsı almaya çhileışın. şayet şifre sıfırlama irtibatsı gelirse derhal şifreyi bileğhizmettirin ve vakit kaybetmeden ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar tecrübe ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Metot: Instagram hesabınız çhileındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tutum şifreniz bileğhizmettiğinde yahut kullanıcı adınız bileğhizmettiğinde e-posta hesabınıza değişiklik bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çkayran saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen bileğhizmettirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine sakıncasız başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğhizmettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğhizmettiren sen bileğilsen, hesabını güvene hile” ya da bazen “bileğhizmetikliği art hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız lakin ekseriya saldırganlar e-posta adresini bileğhizmettirdiği midein sizde bu görüntülük çıkmaz ve dikme olarak “güvenlik kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Leave a Comment

Seo Fiyatları https://backlinkindexer.name.tr/ https://kurumsalsosyalmedyayonetimi.name.tr/ https://bebekgiyim.name.tr/ https://muhabir.name.tr/ https://sistemozellikleri.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın al